Twój unikatowy e-sklep

przez | 29 września, 2023

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało oryginalne oprogramowanie, które jest łatwe w użytku, ale zarazem pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko dlatego, żeby zapewnić naszym partnerom oraz ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na naszej platformie to gwarancja dostępu do rozwiązań przystosowanych do rozmaitych oczekiwań osób, chcących rozpocząć sprzedaż przez Internet. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, w tym do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To integracje z marketplace’ami, systemami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami opinii, a jest to zaledwie część oferowanych przez nas narzędzi.

Według zebranych przez nas informacji, wykorzystywanie opracowanych przez naszych specjalistów narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia do kilku godzin każdego dnia. Nasi eksperci regularnie dodają kolejne opcje, abyś jako nasz partner mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując przy tym maksimum czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci dobrać właściwy plan, dopasowany do Twoich potrzeb. Co więcej, masz szansę sprawdzenia naszej platformy za darmo przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że używanie jej jest faktycznie łatwe i zacznij sprzedaż w Internecie razem z nami.

Zakładając e-sklep na Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to świetny pomysł, gdy jesteś pasjonatem czegoś oraz masz chęć połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To ciekawe wyjście, jeżeli planujesz zacząć zarabiać dodatkowo do wynagrodzenia, ale też sprawdzić plan na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Załóż sklep internetowy na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać znacznie więcej informacji.